Інфо

Про нас

Приватне підприємство «Ксенія»

Сфера діяльності:

  • обслуговування офісної техніки
  • заправлення та відновлення картриджів
  • ремонт принтерів, ноутбуків, комп’ютерів.
  • продаж комп’ютерної техніки

 

Історія
Компанія КСЕНІЯ була створена в березні 2011р. кількома співвласниками. Створювали компанію з метою надавати якісну послугу по заправленню, регенерації картриджів, обслуговуванню оргтехніки по доступним цінам. Оскільки в даній сфері був  великий досвід роботи починати власну справу було не так і складно. Наші спеціалісти працюють вже багато років і є справжніми професіоналами своєї справи. За спиною багатолітній досвід і згуртована команда.

За час роботи ми виконали понад 55 000 замовлень клієнтів з них заправлень і регенерацій картриджів понад 50 000 а ремонтів перефирійних пристроїв понад 3000 одиниць. Спираючись на вищевказані дані можна впевнено сказати, що коли Ви завітаєте до нас, чи наш менеджер пропонує Вам наші послуг клієнт отримає найкращу послуг за яку в нашій організації відповідає кожен. Працюючи в команді для нас найважливіше це задоволений якісною послугою клієнт при тому робимо це дуже швидко бо цінуємо кожну хвилину нашого клієнта і свою.

Місія : Надати найякіснішу послугу якнайшвидше.

Цінності :

  1. Найвища якість
  2. Як найшвидше надана послуга.
  3. Бажання допомогти.
  4. Професіоналізм
  5. Порядність

Якщо у вас в дома в офісі є використані картриджі, які ви вже не використовуєте, а викинути не маєте бажання, ми пропонуємо Вам продати їх нам. Ціна за картридж буде залежати від степені зношування картриджа.